RETRO RÁDIÓ

Felgyújtották a menekültszállást, egy ember kiugrott az ablakon...

Bér Ernõ
Szerző
Bér Ernõ
Létrehozva2015. 09. 04. 08:43

Lassan eléri a százat(!) a menekülteket állítólag tárt karokkal váró Németországban felgyújtott menekültszállások száma. Ezúttal öten is megsérültek, egyikük állapota súlyos.

A Hessen állam Heppenheim nevű városában tört ki a tűz.  Szemtanúk beszámolója szerint az egyik lakos az életét mentve kiugrott a második emeletről, az ő sérülése súlyos.

A többi négy sérült füstmérgezést kapott. Az épületben szíriai, iraki, szomáliai és etiópiai menekülteket helyeztek el.

Az épület nagyon gyorsan gyulladt ki a bejárat környékén. Az ügyészség vizsgálatot rendelt el az okok pontos kiderítésére.

Németországban az idén már mintegy száz alkalommal gyújtottak fel menekültek fogadására kijelölt szállásokat. Politikusok korábban  már figyelmeztettek,  csak idő kérdése, hogy mikor történnek sérülések is.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.