Az ásotthalomi határátkelő összeomlott! Lezárták!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostAz országos rendõrfõkapitány szerint nem biztosítható a mûködése, mert a szerb oldalon kezelhetetlenül nagy tumultus alakult ki.
![]()
Az MTI-hez eljuttatott közlemény szerint a határforgalom azért szünetel újra, mert
a szerb oldalon kialakult tarthatatlan helyzet miatt a határátlépés feltételei nem biztosíthatók.
A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője közölte, hogy a röszkei autópálya- és közúti határátkelőhely sem működik. Várkonyi Gergely azt tanácsolta az utazóknak, válasszák a tompai vagy a tiszaszigeti határátkelőhelyet, ez utóbbi 7 és 19 óra között üzemel.