RETRO RÁDIÓ

Elborzadtak az állatgondozók, így találták meg az eltűnt fiú maradványait

Elborzadtak az állatgondozók, így találták meg az eltűnt fiú maradványait
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 02. 27. 21:40

A 17 éves fiú eltűnését előző nap jelentették be, de másnap már csak a maradványait találták.

Egy kamasz maradványait találták meg egy pakisztáni állatkertben az oroszlánok kifutójában. A lahore-i Safari állatkertben csaknem 40 oroszlán él.

A 17 éves Muhammad Bilal maradványaira az oroszlánok kifutójában bukkantak rá az állatgondozók. A fiú eltűnését egy nappal korábban jelentették be, de az nem derült ki, hogyan mászott át az állatkert kerítésén, hogy került az oroszlánok közé és mi okozta a halálát – olvasható a BBC News honlapján.

Képünk csak illusztráció.
Fotó: Pixabay

Az állami fenntartású állatkertet 1982-ben alapították, Pakisztán legnagyobb és legrégibb állatkertjeként emlegetik.

Az intézmény igazgatója elmondta, hogy kedden a közeli faluból keresték nála az eltűnt fiút, és segítségét kérték a felkutatásában. Ő azonban úgy ítélte meg, hogy túl késő van már a kutatáshoz, és túl veszélyes is lenne a sötétben.

Az állatkert gondozói végül szerda reggel fésülték át a parkot, és akkor fedeztek fel egy véres koponyát, csontokat és széttépett ruhát az oroszlánok kifutójában. A fiú rokonai a ruházat alapján azonosították az eltűnt kamasz maradványait.

A hatóságok a családtól megtudták, hogy a fiú kedden délután azért ment el otthonról, hogy füvet vágjon a teheneknek.

Maradványait halottkém vizsgálja meg, hogy meg tudják állapítani halála okát – írja az MTI.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.