RETRO RÁDIÓ

Így még nem láttuk, levideózták a Loch Ness-i szörnyet a felfedezés után

Így még nem láttuk, levideózták a Loch Ness-i szörnyet a felfedezés után
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 09. 19. 09:30

A szörny rejtélye megoldódni látszik, és egy újabb videón is sikerült megfigyelni a mitikus lényt.

 

Fotó: Wikipédia

Nemrégiben közölték a tudósok, hogy végre sikerült megoldani a Loch Ness-i szörny rejtélyét: az állat valójában egy hatalmas angolna. Azóta azonban nem láthattuk a „szörnyet”. Most egy friss videóval sikerült alátámasztani az elméletet, a Ness folyóban egy csaknem 4 méter hosszú, angolnaszerű állatot sikerült felvenni – írja a Mirror.

Az új-zélandi Otago Egyetem professzora, Neil Gemmel elmondta, hogy rengeteg angolna él a Loch Nessben, DNS-üket pedig szinte mindenhol meg lehet találni.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.