RETRO RÁDIÓ

Messire köpött az ellenfele, kőkeményen visszavágott – Videó

LL
Szerző
LL
Létrehozva2023. 10. 14. 11:00

Undorítóan viselkedett Sanabria, pedig ő is Barca-nevelés. Lionel Messi fölényesen lerendezte a történteket.

Hetekig tartó izomsérülése után csereként tért vissza az argentin labdarúgó-válogatottba Lionel Messi. A világbajnoki címvédő 36 éves szupersztárjának pályafutása 177. válogatott meccsén nem sikerült megszereznie a 105. gólját (csak két kapufáig jutott), de Nicolás Otamendi korai találatával Argentína így is legyőzte 1-0-ra Paraguayt. Messinek mégis kellemetlen élmény marad a Buenos Aires-i mérkőzés: egy szóváltásuk után hátulról felé köpött egy ellenfele.

A meccs végén Paredes (balra) beszélgetett el Sanabriával (szemben), mellettük Messi és Ramon Sosa haverkodnak
A meccs végén Paredes (balra) beszélgetett el Sanabriával (szemben), mellettük Messi és Ramon Sosa haverkodnak      Fotó: AFP

Az alábbi felvételen nem látszik, hogy Antonio Sanabria a 84. percben telibe is találta-e Messit.

– Igazság szerint nem láttam, de az öltözőben mondták, hogy egyikük leköpött. Őszintén szólva azt sem, tudom, ki ez a srác. Nem is akarok jelentőséget tulajdonítani mindennek, mert akkor ő is mindenhol szót kapna, és az még rosszabb. Csak ismertté válna, úgyhogy hagyjuk a témát – reagált megsemmisítően Messi.

Sanabriát persze így is megkérdezték az undorító esetről. Szerinte távol voltak egymástól, nem találta el Messit.

A történteknek külön pikantériát ad, hogy Messihez hasonlóan az olasz Torino csatára is a Barcelonában nevelkedett, ahol 2014-es eligazolásáig a tartalékcsapatig jutott.

A vb-címvédő argentin válogatott három kör után vezeti a világbajnoki selejtezők dél-amerikai A csoportját.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.