RETRO RÁDIÓ

Ilyet még nem láttál: halálsikollyal terült el a Puskás focistája

Ilyet még nem láttál: halálsikollyal terült el a Puskás focistája
HBK
Szerző
HBK
Létrehozva2018. 05. 09. 13:02

Röhejes mûesést mutatott be Ezekiel Henty a Debrecen pályáján. A bíró meg is büntette.

A Puskás Akadémia kikapott kedd este Debrecenben, de így is bejutott a labdarúgó Magyar Kupa döntőjébe. Az első félidőben a felcsúti együttes csatára, Ezekiel Henty ritkán hallható halálsikoly kíséretében dobta fel magát.

A nigériai labdarúgó néhány pillanatra lent maradt a földön, fogta a lábát. Aztán gyorsan felpattant, mintha semmi nem történt volna. A nevetséges műesés miatt a bíró sárga lapot adott Hentynek.

A meccs után a Puskás Akadémia edzője, Pintér Attila védelmébe vette játékosát, mondván, Henty nem hisztis futballista.

„Nagyon jó fizikumú labdarúgó, aki rendkívül jól és szabályosan áll be a labdáknak és nem biztos, hogy mindig megkapja azt a faultot, amit kellene. Minden játékos, aki úgy érzi, hogy igazságtalanok vele szemben, próbál emiatt szólni. Nagyon jó embernek tartom, nagyon jó játékosnak, ilyen játékosokból kellene minél több Magyarországon”dicsérte támadóját a korábbi szövetségi kapitány.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.