RETRO RÁDIÓ

Megrendítő képsorok, így alázták meg az úszók elnökét

Megrendítő képsorok, így alázták meg az úszók elnökét
ripost
Szerző
ripost
Létrehozva2017. 09. 02. 19:44

Bienerth Gusztávot nem csupán leváltották, hanem kõkeményen elhatárolódtak tõle. A netre felkerült videón látszik, a balhé végén az elnök szólni sem tudott. Tanulságos videó egy magyar sikersportág harcairól.

Heves szópárbajok, személyeskedő megjegyzések, jogi és hatásköri viták - szinte minden volt aMagyar Úszó Szövetség tisztújító közgyűlésén, ami a hatalmi harcok tárházába tartozik.

Annál megalázóbb pillanatot pedig el sem tudunk képzelni, mint amikor a közgyűlés tagjainak döntő többsége egyszerűen hátat fordított Bienerth Gusztáv elnöknek. Úgy tűnik, a magyar sikersportágban egy ideig még nem lesz rend és béke.

Mint ismert, Bienerth év elején váltotta a Hosszú Katinkával is összebalhézó Gyárfás Tamást. Nem maradt sokáig a posztján, utódját 30 napon belül választhatják meg.  

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.