RETRO RÁDIÓ

Ezért csodálja egész Amerika a magyar focistát - Videó

Ezért csodálja egész Amerika a magyar focistát - Videó
szz
Szerző
szz
Létrehozva2016. 04. 17. 00:20

Németh Krisztián odébbállt, mégsem feledik Kansasban. Szólógólját a liga történetének legszebbjeként tartják számon.

Hónapok óta nincs már Amerikában, mégsem feledik Németh Krisztiánt. A magyar válogatott focista a Sporting Kansas City együttesénél nagy kedvenc volt, s úgy tűnik, státuszán azzal sem változtatott, hogy magasabb fizetésért a katari al-Garafához igazolt.

Most például a ligatörténelem legszebb Sporting-góljának választották Némethnek a Portland ellen lőtt szólótalálat. Ezen nincs mit csodálni, az álomszép akcióból született gólt tavaly az év legszebb találatának választották.

Most megnézheted újra:

A helyi focibajnokság (MLS) 20 éve alakult, ennek apropóján választották meg a csapatok legszebb góljait.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.