RETRO RÁDIÓ

Óriási balhé a fociderbin! - videó

Óriási balhé a fociderbin! - videó
vav
Szerző
vav
Létrehozva2016. 01. 24. 16:10

Lefejelés, színészkedés, lökdösõdés és ütések. Ilyen egy hamisítatlan, dél-amerikai szuperrangadó, öt piros lappal.

Nem csak futballban, bunyóban is összecsapott egymással a két argentin sztárcsapat a Boca Juniors és a River Plate Buenos Aires-i derbijén. A játékvezetőnek öt spílert is ki kellett állítania – pedig annyit is leküldhetett volna a pályáról, hogy be se fejezhessék a rangadót.

2016 első Superclásicóján a River emberelőnyben, idegenben 1-0-ra legyőzte a bajnoki címvédő Bocát, de a két ősi rivális összeakaszkodása zárójelbe teszi az eredményt. A botrány akkor robbant ki, amikor egy vele szemben elkövetett szabálytalanságot számon kért a védőjén Carlos Tévez, majd mikor az lefejelte, a csatárklasszis kissé színészkedve elterült a gyepen.

A játékvezető öt futballistát büntetett kiállítással.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.