RETRO RÁDIÓ

Igazi labdazsonglőr a 90 éves dédnagyi - videó

vav
Szerző
vav
Létrehozva2015. 11. 30. 18:08

Ügyesebben bánik a labdával, mint sok fiatal. Minden nap kitartóan gyakorol, mert amíg focizik, újra fiatalnak érzi magát.

Kortársaival ellentétben nem a sütögetés vagy a sálkötés, hanem a dekázás a hobbija Ase Marie Nordhagennek. A 90 éves norvég dédnagymamának egy kézzel kapaszkodnia kell ugyan a trükközéshez, de úgyis az a lényeg, amit a lábával művel.

A videó tanúsága szerint az idős néni ügyesebben bánik a focilabdával, mint némelyik fiatal. Nem véletlenül: minden nap szorgalmasan gyakorol, előfordul, hogy több mint egy órán át edz.

Képtelen vagyok elmenni a labda mellett a folyosón úgy, hogy ne dekáznék párat. Ez a legnagyobb örömöm, visszavisz kicsit a gyerekkoromba

- meséli a sportos dédnagyi, akinek elmondása szerint 1003 az egyéni rekordja.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.