RETRO RÁDIÓ

Örömében rapszámot írt az NBA sztárja

Örömében rapszámot írt az NBA sztárja
Hanti Gábor
Szerző
Hanti Gábor
Létrehozva2015. 05. 11. 07:37

Iman Shumpert egyre jobb rapper. New Yorkban még az amerikai elõadót, Kanye Westet majmolta. Clevelandben viszont nem csak a játéka, hanem a zenei karrierje is felfelé ível.

A 2011 óta szolgált New York Knickstől januárban a Cavshez szegődött Iman Shumpert. A kosaras mindkét NBA-s kenyéradóját meglepte már egy-egy saját rapnótával. A Nagy Alma csapata 2012 decemberében gazdagodott az indulójával.

Most annak örömére írta és kántálta el a The Offs című számot, hogy LeBron Jamesék idén is bejutottak a rájátszásba. 

A játékos nem csak a palánkok alatt, de a mikrofon mögött is fejlődik. Előző száma, a Knicks-himnusz még Kanye West Clique-jére hajazott. Aligha véletlenül, a kosaras barátnője ugyanis a rapmogul istállójához tartozó énekes-színésznő, Teyana Taylor. A toronyfrizurás játékos legújabb alkotása azonban már vérbeli „Shump”.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.