RETRO RÁDIÓ

Leesik az állad, less be az épülő Puskás stadionba!

Leesik az állad, less be az épülő Puskás stadionba!
sk
Szerző
sk
Létrehozva2019. 05. 20. 12:00

Eddig nem látott fotók az arénáról. Nem túlzás, itt BL-döntõt is lehet majd rendezni.

Mint arról beszámoltunk, Orbán Viktor miniszterelnök találkozott Aleksander Ceferin UEFA-elnökkel, s Csányi Sándor MLSZ-elnökkel együtt beszámolhattak neki a pozitív fejlődésekről.
Orbán Viktor tájékoztatást adott vendégének a Magyarországon zajló sportinfrastruktúra-fejlesztésekről, elmondta, hogy rövidesen férfi BL- vagy El-döntőt is lehet majd rendezni Magyarországon, hiszen novemberre elkészül a Puskás Aréna, amely az UEFA elvárásainak immár mindenben megfelel.

Szavait erősíti az a néhány fotó, amit a Magyar Építők Facebook-csoport közölt az arénáról. Jól látható, hogy már a székeket szerelik be a lelátó-részekre.
Nézd meg galériánkat a legújabb fotókról!

A hivatalos átadásra november 15-ig kell várni.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.