RETRO RÁDIÓ

Nem hiszed el, miben jelent meg a magyar foci új csillaga

Nem hiszed el, miben jelent meg a magyar foci új csillaga
sk
Szerző
sk
Létrehozva2019. 03. 18. 09:19
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Mint arról a Ripost már korábban is írt, Szoboszlai Dominiknak tényleg kezdenie kellene a szlovákok ellen.

Karrierje egyik legjobb hetén van túl Szoboszlai Dominik. A még mindig csak 18 éves magyar focista először volt kezdő a Salzburg csapatában az Európa-ligában, gólpasszt is adott... Vasárnap este bajnokin kezdett először, akkor pedig gólt szerzett.  Nem véletlenül írtuk róla, akár már a szlovákok ellen kezdő lehetne a válogatottban.

Szoboszlai mindeközben megmutatta milyen cipőben lépett pályára vasárnap. A csukán monogramja mellett egy kokárda látható.
Parádés választás, pláne Ausztriában.


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szoboszlai Dominik (@szoboszlaidominik) által megosztott bejegyzés,

 

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.