RETRO RÁDIÓ

Szalai Ádám jelezte, mire készül a portugálok ellen

Szalai Ádám jelezte, mire készül a portugálok ellen
VP
Szerző
VP
Létrehozva2017. 03. 25. 14:15

A magyar válogatott csatára készen áll az ütközetre.

Szalai Ádám szavak nélkül, de sokatmondó poszttal jelezte, mit várhatunk tőle a ma esti, Portugália elleni vb-selejtezőn. Válogatottunk centere egy képet tett ki a Facebook-oldalára, mellé mindössze két ikont tett, egy "muszklit" és egy focilabdát, jelezve, jó erőben és gólra éhesen várja az esti ütközetet. De lehet, hogy gólt jósolt... A kép szerint a lába is rendben van.

A magyar válogatott ma este 20:45-től lép pályára Lisszabonban, minden bizonnyal Szalai Ádámmal a kezdőcsapatban. A B-csoport másik két mérkőzésén Andorra Feröert, Svájc pedig Lettországot fogadja. A két utóbbi találkozót hat órától rendezik.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.