RETRO RÁDIÓ

Kibuggyanó mellű latin bombázót újított be Szalai Ádám - Fotók

Kibuggyanó mellű latin bombázót újított be Szalai Ádám - Fotók
vav
Szerző
vav
Létrehozva2017. 01. 03. 05:45

Ritkán szerepel nõ a válogatott csatár fotóin. De akkor nagyon szexi...

Nem akármilyen társasággal nyaralta-bulizta át magát az új évbe Szalai Ádám. A magyar válogatott focista a társaságával (ahogy a közösségi oldalain emlegeti: a Team Szalaival) a brazil tengerpartra utazott. Ott többek között a brazil világbajnok Dani Alvesszel, a Juventust és a Milant is megjárt olasz válogatott Marco Borriellóval és a ketrecharcos Rodrigo Nogueirával is összefutott. Legalábbis egy-egy közös fotó erejéig.

Most azonban olyasvalaki mellett feszített, aki túltesz a világsztárokon - legalábbis szépségben.

 

A kép bal oldalán, Szalai mellett domborító lány bizonyos Thaís Duarte. A Hoffenheim-légiós Instagram-oldalára posztolt fotójukhoz hozzá is szólt:

"Õrült barátaim, szeretlek titeket"

Azon túl, hogy szeret kihívóan öltözködni, Thaísról annyit gyorsan meg lehet tudni, hogy joghallgató, pozitív gondolkodású lány, és a napfényen meg a bulizáson túl imádja a kutyákat és a macskákat is. No meg, mint megtudtuk, az "őrült" Szalai-bandát.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.