RETRO RÁDIÓ

Dzsudzsákék magyar zenésszel bulizhatnak a román meccs után

Sz. Z.
Szerző
Sz. Z.
Létrehozva2015. 09. 02. 21:46

Közös vacsorával hangolt a magyar válogatott a románok elleni Eb-selejtezõre. Reméljük, az étvágyuk csak megnõtt a pénteki csúcsmeccs elõtt. Ha sikerrel járnak, buliba várják õket a fõvárosban.

Remek hangulatban készül, s már a meccs utáni bulit is leszervezte a magyar válogatott. A románok elleni pénteki Eb-selejtező előtt a gárda tagjai nemcsak edzéssel töltik az időt, Dzsudzsák Balázs csapatkapitány gondoskodik a változatos programokról. Kedd este például egy fővárosi étteremben járt társaival, s erről egy fotót is megosztott közösségi oldalán.

Kedden amúgy délben is finom falatok várták a játékosokat, ekkor köszöntötték ugyanis egy méretes tortával a csapat születésnaposát, Lovrencsics Gergőt.

De hogy a szakmáról is essen szó, a fiúk nagypálya mellett kis pályán is fociznak, utóbbin inkább gombfociznak.

Sőt, bár előre nem isznak a medve bőrére, de egy meghívásuk már van péntek éjjelre a meccs utánra. Az egykori VIP-zenekar tagja, Rakonczai Imre látná vendégül a focistákat az egyik fővárosi klubban.

Csak óvatosan fiúk, hétfőn újabb meccs vár rátok Észak-Írországban!

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.