Donald Tusk: a NATO katonái már Ukrajnában vannak

KIAJOBB

Szerző CHI

Létrehozva: 2024.01.12.
Módosítva: 2024.01.12.

Óriási izgalmak után, drámai végjátékkal zárult a magyar pólósok Eb-negyeddöntője

A magyar férfi vízilabda-válogatott Szerbiával találkozott a horvátországi férfi vízilabda Európa-bajnokság negyeddöntőjében.

Az olimpiai címvédő Szerbia ellen játszott a fiatal magyar csapat. Legutóbb az elmúlt év végén az E.ON Kupán találkoztak egymással a riválisok, a Komjádi Uszodában a szerbek 12-12 után ötméteresekkel diadalmaskodtak.

Varga Zsolt
Varga Zsolt / Fotó: Laszlo Balogh

A csütörtöki meccs szoros, kiegyenlített csatát hozott, az első negyed után 3-3-ra, a másodikat követően 5-5-re álltak a felek, míg a zárás előtt 9-8-ra vezettünk. Az utolsó negyedből 34 másodperc volt hátra, amikor 10-10-es állásnál Varga Zsolt szövetségi kapitány időt kért, és mi támadhattunk. Az utolsó magyar akció nem hozott gólt, döntetlen lett a vége, így drámai végjátékkal, ötméteresekkel dőlt el a meccs. A szerbek egyszer hibáztak, a magyarok valamennyit bedobták, így mi jutottunk tovább! A magyar csapat elődöntőt játszhat!

A két csapat eddig 25 mérkőzést vívott egymással az Európa-bajnokságokon, az örökmérlegben a magyarok vezetnek 12 győzelemmel, 4 döntetlennel és 9 vereséggel.

Így távozott Magyarországról Hszi Csin-ping a történelmi látogatás után - kép

Az Egyesült Államok szerint az atomháború az egyetlen megoldás

borsonline.hu

Ezt látnod kell: A Házasság első látásra Encije vadiúj külsőt villantott – fotó

mandiner.hu

Lázár János hazai pályán mosta fel a padlót a gyurcsányista városvezetővel

Ennek a 4 csillagjegynek a legtisztább a szíve!

hirtv.hu

„Megbántam, hogy részt vettem a nagykövet vacsoráján” - a Célpontban a Pressman-estek + videó