Létrehozva: 2019.08.26.

Ebből mi lesz? Egymásnak feszül a két magyar sztársportoló

Óriási izgalmak várhatóak a magyar kajaksportban a tokiói olimpia előtt.

Óriási izgalmak várhatóak jövőre a hazai kajakos válogató-versenyeken. A nőknél az olimpiai csúcsszám az 500 méter egyes futam, ezt Londonban és Rióban is Kozák Danuta nyerte meg. Az ötszörös olimpiai bajnok kiválóság Szegeden „csak” harmadik lett a vébén ebben a futamban. Az ő helyére tör most Csipes Tamara.

Fotó: MTI

A szintén olimpiai bajnok Csipes a vasárnap záruló vébén 1000 méter egyesben és ötszázon a négyessel nyert aranyérmet. Most megcélozza Kozák 500 egyes helyét az olimpián.

„Nem titok, az 500 egyéni válogatón igyekszik majd legyőzni Danutát, sőt a lányom a 200 méteres sprintben is kiváló” – mondta a Borsnak Csipes édesanyja, a korábbi 27-szeres magyar úszóbajnok Orosz Andrea.

Felismerhetetlen a magyar tévézők egykori kedvence, MacGyver - így néz ki manapság

Újabb ország készül a világháborúra

Most érkezett: Rettenetes buszbaleset történt, több diák meghalt

Magyar Péter őrjöngve káromkodott + videó

„Tudni kell viselkedni” – kiverte a biztosítékot a Házasság első látásra bombázója

Elárulta a minisztérium, hogy milyen lesz a jövőre érkező új KRESZ

travelo.hu

Lerántjuk a leplet a magyarok kedvenc strandételéről!

Malpura, joghurtos fánkocskák: hűsítő, gyümölcsös desszert -receptvideó ( hirdetés)

life.hu

Bármi legyen az oka, kezelni kell (hirdetés)

Jákob Zoli üzent a Ferrariját összetörő Herczeg Csabinak: "ez nem teszi semmissé a 2-3 milliós kárt"