TÜZELŐÁLLÁS

Dár­dai fel­rob­bant a düh­től, kol­lé­gája be­in­tett

Az utolsó utáni pil­la­nat­ban men­tett pon­tot a Bayern Mün­chen a Her­tha ellen a német lab­da­rúgó-baj­nok­ság­ban.
  • Szerző: mv

Néhány másodpercre volt a csodától a Hertha Berlin focicsapata a német bajnokságban. Dárdai Pál együttese nyolc év után verhette volna meg a Bayernt, a legutóbbi sikernek a magyar szakember még játékosként volt részese.

Dárdai hiába könyörgött a bírónak, hogy lejárt a túlóra (Fotó: GETTY IMAGES/Europress Fotóügynökség)

Szombaton Vedad Ibisevic góljával a 96. percben vezettek a berliniek. Dárdai Pál már az óráját mutogatta a bírónak, könyörgött, hogy fújja le a meccset. A játékvezető azonban csak Robert Lewandowski egyenlítő gólja után tessékelte az öltözőbe a csapatokat, így a vége 1-1 lett. Érthető, hogy Dárdai Pál szinte felrobbant a dühtől, és nagyon bánatos volt a meccs után.

EZEKET OLVASTAD MÁR?

"Csalódottak vagyunk, fájó az eredmény. A hosszú hosszabbítás egy bónusz volt a Bayern számára, de addig tart a meccs, amíg a játékvezető le nem fújja. Nem lett volna érdemtelen a győzelmünk, büszke vagyok a csapatra."

Ancelotti beintett (Fotó: Twitter)

Dárdai kollégája, a Bayern trénere, Carlo Ancelotti a meccs után beintett a Hertha szurkolóinak, akik természetesen - a magyar szakemberhez hasonlóan - nehezen viselték a pontvesztést.