Nadrágszíjas plakátokkal fogadta Debrecen Magyar Pétert

POLITIK
Létrehozva: 2017.10.14.

Talmácsi Gábor visszatér egykori csapatához. Mire készül?

Szédületes versenyekre van kilátás a MotoGP hajrájában a 2017-es évad végéhez közeledve.

A Spíler TV kommentátorai, a világbajnok Talmácsi Gábor és - a korábban többek közt az ő futamait is közvetítő - Mezei Dániel ezért Japánba utazik. A Twin Ring Motegi pályáról helyszíni kommentálással, bejelentkezésekkel és interjúkkal színesítve közvetítse az október 15-i MotoGP futamokat.

Mivel Talma élete első pole pozícióját a 2005-ös Japán nagydíjon szerezte, így kellemes emlékekkel tér vissza a helyszínre, ahol egykori csapatát is felkeresi.

„Nagyon várom az utazást, Japán egy különleges ország, különleges emberekkel, akik igazi harcosok- mondta Talmácsi Gábor. – Ha kiérünk, az első utam a Honda múzeumba vezet, de utána a pályán meglátogatom az Aspar csapatot, akikkel bajnok lettem.”