Létrehozva: 2020.02.08.

Három gól a rangadón, üldözi a Fradit a Fehérvár

Öt mérkőzést játszottak szombaton a labdarúgó NB I 20. fordulójában.

A MOL Fehérvár FC – hátrányból fordítva – két távoli lövésből szerzett góllal 2-1 nyert a vendég Mezőkövesd ellen.

A fehérvári Tavares Dos Santos (jobbra) és a mezõkövesdi Aliaksandr Karnitski harca a labdáért a MOL Fehérvár FC-Mezõkövesd Zsóry FC meccsen Fotó: MTI/Illyés Tibor

A forduló rangadóján, a harmadik helyen álló Mezőkövesd kezdett jobban és Berecz Zsombor révén megszerezte a vezetést. Nem sokáig vezettek a vendégek, miután Elek Ákos távoli lövése Armin Hodzicon irányt változtatva jutott a kapuba. Még a szünet előtt fordított a Vidi, Lyes Houri védhetetlenül bombázott a kapu jobb felső sarkába.

A második helyezett Fehérvár ezzel a sikerrel öt pontra növelte az előnyét a harmadik Mezőkövesddel szemben. A Vidi továbbra is üldözi az éllovas Ferencvárost, amely két mérkőzéssel kevesebbet játszott.

NB I, 20. forduló: MOL Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC 2-1, Honvéd-Zalaegerszeg 2-0, Diósgyőr-Debrecen 1-2. Paks-Puskás Akadémia 0-2, Kisvárda-Kaposvár 5-3.

Az élcsoport: 1. FTC 43 pont, 2. Fehérvár 40, 3. Mezőkövesd 35.

Hackerek vitték el a lottó főnyereményét

Rózsaszínre festette az eget a sarki fény! Ha lemaradtál róla, van egy jó hírünk: ekkor lesz újra látható - Galéria!

Örömhírt jelentett be a gyerekről Király Viktor: íme a "kicsi Király"

Ennyi: tényleg bevonultak az oroszok a harkivi területre

Szoboszlai miatt egymásnak ugrottak; könnyek szöktek Klopp szemébe

Fordulópont Brüsszelben: Magyarország nyerhet Von der Leyen kapitális hibája után

Jákob Zoli üzent a Ferrariját összetörő Herczeg Csabinak: "ez nem teszi semmissé a 2-3 milliós kárt"

Szaftos, ízletes lesz a végeredmény: így készül a Hasselback csirkemell

Erre a 3 csillagjegyre idén felejthetetlen nyaralás vár

Malpura, joghurtos fánkocskák: hűsítő, gyümölcsös desszert -receptvideó ( hirdetés)