Létrehozva: 2017.04.11.

Tökutolsó lett Hosszú Katinka, mi van a háttérben?

Három dobogós helyezés mellett egy szokatlan nyolcadik hellyel zárt. Nem ehhez szoktunk, mi történt?

Jó szokása szerint gyűjtögeti az érmeket Hosszú Katinka a stockholmi pénzdíjas úszóversenyen. Egy kivétellel: a 200 méteres mellúszásban csodák csodájára csak a 8. helyen ért célba! Azaz minden ellenfele megelőzte.

Háromszoros olimpiai bajnoknőnk szerencsére a közösségi oldalain megosztott beszámolóban megnyugtatta a rajongókat: szó sincs arról, hogy ennyire visszaesett volna a formája.

Nem kifogás, de begörcsölt a lábam

- írta a világ legjobb úszónője.

Nem csoda, hiszen Katinka többhetes szünet után versenyez újra, és indul el a lehető legtöbb számban, szinte pihenőidő nélkül.

Verőcei hajóbaleset: kiderült, nem is vezethette volna a kishajóját annak kapitánya - videó

Érkezik az újhold: ennek a 3 csillagjegynek megnyitja a változás kapuját

Lebuktak: ez a 4 csillagjegy a legsikeresebb mind közül