Liu Shaolin Sándor kiakadt, erre készül a botrány után

A magyar szövetség is értetlenül áll az eset előtt.

SPORT

Szervezete feladta a harcot, elhunyt az ifjú világbajnok

27 éves korában meghalt a világ- és Európa-bajnok holland rövidpályás gyorskorcsolyázó.

OLDALVONAL

Nagy a baj, kritikus állapotban került kórházba a világklasszis sportolónő

A világ- és Európa-bajnok rövidpályás gyorskorcsolyázó edzőtáborban betegedett meg. Súlyos komplikációk léptek fel.

SPORT

Nincs kegyelem, edzője miatt nem indulhat az Eb-n a magyar sportoló

Burján Csaba mára biztosan megbánta decemberi posztját. Most a hazai viadalt bukja miatt.

TÜZELŐÁLLÁS

Óriási botránya után közleményt adott ki a magyar olimpiai bajnok

Fegyelmit indítottak ellene. Nem győz bocsánatot kérni a meggondolatlan tettéért, ami valósággal megrengette a sportágát.

SPORT

Elképesztő magyar rekord, erre kevesen számítottak

Jókora meglepetés született a rövidpályás gyorskorcsolyázók világkupa-sorozatának Montrealban zajló állomásán.

SPORT

Óriási volt a pánik, horrorsérülés a magyar bajnokságban

Súlyos sérülést történt a rövid pályás gyorskorcsolyázók országos bajnokságának első napján.

TÜZELŐÁLLÁS

Felkavaró vallomás: gyógyszerfüggővé vált Liu Shaolin volt szerelme

Elise Christie súlyos depresszióba esett, miután szakított vele a magyar gyorskoris. Két év alatt tudott újra talpra állni.

TÜZELŐÁLLÁS

Befejezi pályafutását az olimpiai bajnok magyar sportoló

Knoch Viktor fizikailag még bírná a terhelést, mentálisan fáradt el. Egyetlen bánata, hogy nem sikerült Európa-bajnoknak lennie.

OLDALVONAL

Sztárok védték meg a 444 által megalázott Liu Shaolin Sándort

Az FTC olimpiai bajnokai, sportolói, edzői, sportvezetői kiállnak az olimpiai bajnok klasszis mellett.

TÜZELŐÁLLÁS

Happy end, magyar sikerrel zárult a gyorskori-vb

A férfi váltó bronzérmet szerzett 5000 méteren.

KIAJOBB

Olyan történt Liu Shaolinnal, mint még soha

Hidegzuhany a szófiai vébén. Olimpiai bajnokunkat mindhárom távon kizárták a versenyből.

TÜZELŐÁLLÁS

Pukkantak a pezsgők, hosszú hónapokat vártak erre Liu Shaolinék

Az olimpiai bajnok magyar gyorskorisok végre kibontották a Usain Bolttól kapott pezsgőket.

OLDALVONAL

Történelmi sikert arattak a magyar gyorskorisok

A magyar férfi váltó lett a rövid pályás gyorskorcsolyázók világkupa-sorozatának összetett győztese.

TÜZELŐÁLLÁS

Testvérpárbaj? Liu Shaoang így küzdött a fivérével

Totális sikert hozott a Liu testvérek párbaja szombaton a hollandiai Dordrechtben zajló rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n.

KIAJOBB

Történelmi magyar diadal, erre még nem volt példa

A Liu testvérek olyan sikert arattak szombaton, amire még nem volt példa.

KIAJOBB

Parádés siker, kettős magyar győzelem az Eb-n

Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang szenzációs teljesítménnyel rukkolt elő a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon.

OLDALVONAL

Megsérült a magyar sport világsztárja

A lehető legrosszabbkor ütött be a krach Liu Shaolin Sándornál. Történelmi tettre készült, így is sikerül?

TÜZELŐÁLLÁS

Sosem találod ki, mire vágyik Liu Shaolin Sándor

Az olimpiai bajnok gyorskorcsolyázó akar lenni a befejező emberek királya. Salt Lake Cityben újabb lépést tett ennek irányába.

TÜZELŐÁLLÁS

Váratlan helyről kapott kijózanító pofont Liu Shaolin Sándor

Az olimpiai bajnok gyorskorcsolyázóra a családja szólt rá, hogy végre szedje össze magát. Kanadában már hősként küzdött a világbajnok sportoló.

TÜZELŐÁLLÁS

Csodálatos magyar sikeren ámult a világ, amíg te aludtál

Liu Shaolinék világcsúccsal győztek Calgaryban. Liu Shaoang egyéniben aranyat nyert 1000 méteren.

TÜZELŐÁLLÁS

Kínzó fájdalmakkal kellett kórházba vinni a magyar olimpiai bajnokot

Liu Shaolin Sándor elképesztő akaraterővel visszatért a jégre, és betegen is helytállt Calgaryban. Testvére pedig ezüstérmet nyert 500 méteren.

KIAJOBB

Szupercsapat épül Magyarországon, világsztárt honosítottak

Letette az állampolgársági esküt az egyéni olimpiai ezüstérmes. Jövőre már magyarként versenyezhet.

OLDALVONAL

Itt a vége: búcsút int a sportnak a világbajnok sztár

A 28 éves sportoló számos világbajnoki érmet nyert pályafutása alatt.

TÜZELŐÁLLÁS

Milliós ajánlatokkal bombázzák a téli olimpia magyar hőseit

Egyik siker bevonzza a másikat. Liu Shaolinék hamarosan egy hazai tévésorozatban is felbukkanhatnak.