RETRO RÁDIÓ

Uram az égben: olyat mondott Varga Irén, hogy a fal adja a másikat

Uram az égben: olyat mondott Varga Irén, hogy a fal adja a másikat
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 01. 15. 16:40

Varga Irén nekiesett a kommentelőknek, de nem kellett volna.

Nehéz szavakat találni arra, ami Varga Irén Facebook-oldalán történik. Nem tudni, hogy hányan próbálták már ki érdekes ételreceptjeit, vagy hányan töltötték le a telefonjukra bármelyik dalát, de az biztos, hogy ha kiír valamit a közösségi oldalaira, azonnal kommentcunamit indít el.

Főleg, ha ezt írja ki a Facebookra:

„tanuljjatok meg irni ok”

Pillanatokon belül több száz hozzászólás érkezett, és maga a művésznő sem tudta megállni, hogy ne szóljon be az őt sértegetőknek. Már persze, ha valóban ezt jelentik azok a jelek, amiket leírt. Megesik ugyanis, hogy a legfanatikusabb rajongók sem tudják megfejteni, mit akar mondani.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.