Hosszú Katinka, Jakabos Zsú és társaik csodát tettek Budapesten

Különleges győzelmet arattak. Több összetevője van ennek a kínaiak felett aratott fölényes sikernek.

Egerszegi kedvencét ünnepli Európa

Egerszegi Krisztina kedvencét ünnepli Európa

Késely Ajna hatalmas elismerésben részesült.

Holtversenyben lett 2018 második legjobb ifjúsági korú sportolónője Késely Ajna. A fiatal úszóbajnok jobban izgult, mint egy versenyen.

Késely Ajna a csúcson hagyta abba az úszást idénre

A háromszoros ifjúsági olimpiai bajnok egy aranyéremmel búcsúzott el a 2018-as versenyektől.

Különleges fotót posztolt a magyar úszóbajnok

Ez nem semmi: különleges fotót posztolt a magyar úszóbajnok

Késely Ajna bevállalta a tetoválást.

Az ifjúsági olimpiáról három aranyéremmel hazatérő Késely Ajna megmutatta az új tetoválásait.

Egerszegi Krisztina elsírta magát boldogságában

Eltört a mécses: Egerszegi Krisztina elsírta magát boldogságában

Késely Ajna miatt hatódott meg.

Az ötszörös olimpiai bajnok önmagát látta meg Késely Ajnában, aki három aranyat nyert az ifjúsági olimpián.

Egerszegi Krisztina pótanyukaként segíti az új magyar úszósztárt

Turi György edző mesélt az ország kedvenceinek különleges kapcsolatáról.

Turi György edző mesélt az ország kedvenceinek kapcsolatáról. Ötszörös olimpiai bajnoknőnk besegít.

...EZ PÖRÖG MOST!TOP10:

Õk az olimpia legnagyobb magyar sztárjai

Fiatal sportolóink már az előző két nyári ifjúsági olimpián is termelték az érmeket.

Fiatal sportolóink már az előző két nyári ifjúsági olimpián is termelték az érmeket. Most is érdemes lesz figyelni a magyar csapatra.

Meglepő, elárulta titkát a fiatal magyar sportolónő

Három érmet szerzett Glasgow-ban.

A glasgow-i úszó Európa-bajnokságon a magyar csapat egyik legjobbja volt. 400 és 800 gyorson ezüst, 1500 gyorson bronzérmet szerzett.

Egerszegi Krisztina így fedezte fel Késely Ajnát

Érdekes részletek: Egerszegi Krisztina így fedezte fel Késely Ajnát

Azonnal megkedvelte a fiatal úszót.

Az ötszörös olimpiai aranyérmes bajnoknő azonnal megkedvelte a tehetséges úszót.

Hatalmas bravúr, újabb érmet nyert a magyar úszás nagy reménysége

Megvan a második érme a felnőttek között világversenyen.

Megvan a második érme a felnőttek között világversenyen. Megdöntötte az egyéni csúcsát is.

Meghökkentő babonák, így hangoltak az Eb-re a magyar úszósztárok

Hosszú Katinka a körömfestésre, Cseh László pedig a hajnyírásra esküszik.

Hosszú Katinka a körömfestésre, Cseh László pedig a hajnyírásra esküszik a nagyobb versenyek előtt.

Szenzációs csúcs a magyar úszótól, parádés nyilatkozat követte

Kozma Dominik újra megmondta. Országos csúcsot úszott a döntőben. Ledecky ellen nem volt ellenszer.

Új csúcs, elsírta magát a magyar úszótehetség

Elképesztő időt úszott Késely Ajna.

Elképesztő idővel lett hatodik 400 gyorson Késely Ajna, akit megríkatott a hazai közönség. Kapás Boglárka lecsúszott a dobogóról.