Létrehozva: 2017.08.13.

Világbajnoki aranyat ért a magyar pólólegendák varázslata

Már a szünetben nyolc góllal vezetett a Millennium a Hajós uszodában, a végére még nagyobb lett a különbség. Kemény Dénes sem úszta meg szárazon a döntõt.

Csodálatos gólokat dobva simán megnyerte a magyar Millennium csapata a Masters vizes világbajnokság férfi vízilabdatornájának 40+-os döntőjét. Kásás Tamásék a jó erőkből álló orosz Szentpétervárt verték tönkre 16–3-ra a Hajós uszodában.

A 2000-es olimpiai bajnok csapatra épített magyar csapat az első negyedben még csak három gólt dobott, a második negyedet aztán már 6–1-re húzta be.

A szünet után még inkább elléptek a magyar pólólegendák, szebbnél szebb gólokat dobva sokkolták az ellenfél játékosait. A legeredményesebb játékos végül Biros Péter lett a maga öt góljával, Varga Zsolt három találatig jutott.

A közönség az utolsó percben felállva tapsolta meg a legendákat, akik a finálé megnyerése után természetesen megreptették Kemény Dénes kapitányt, aki a vízben kötött ki, akárcsak az olimpiai aranyérmek után.

A Millennium mellett két másik magyar csapat is aranyat nyert, az Ybl-Octopus 45+-os kategóriában lett első, a 35+-os korcsoportban a Bull's Blood végzett az első helyen.

G.w.M elmondta, mitől érzi nőnek magát egy nő

Marhapörkölt német módra - készítsd el barna sörrel, isteni lesz a végeredmény!

Ma már nem kavarja fel a horrorsérülés Lovrencsics Gergőt, aki családjával végleg letelepedett Splitben – interjú

life.hu

Még 2024-ben beigazolódhat Baba Vanga dermesztő jóslata

Kevesellte a magyar pénzt, most román állampolgárságot kapott a magyar sportoló

Rengeteg ukrán embert mészárolhatnak le az új ukrán taktika miatt

astronet.hu

Hétvégi horoszkóp 2024. április 20-21.: Váratlan fordulatokat jeleznek a bolygók

Óriási sportélmény és show lesz a kanadai hokiválogatott budapesti meccse - videó

Káposztás kofta, sült szeretetgolyók fűszeres paradicsommártásban -receptvideó (hirdetés)

Kőgazdag Aurél 20 éves lett: Nyomasztja a családalapítás