Létrehozva: 2019.02.16.

Szomorú hír, Fucsovicsot a pályán is legyőzték

A magyar teniszezõ a negyeddöntõig jutott a hollandiai ATP-tornán.

Csütörtökön még csak a tévénézők szavazták le, pénteken már a meccsén is kikapott Fucsovics Márton. A magyar teniszező a rotterdami ATP-torna negyeddöntőjében 6:3, 6:2-re kapott ki a japán Nisikori Kejtől. A vereség azért is fájó, mert a második játszmában Marci még 2:0-ra vezetett.

Mint arról beszámoltunk, csütörtök este a Sport Televízió nézői szavazhattak arról, mit nézzenek élőben: dartsversenyt vagy Fucsovics nyolcaddöntős összecsapását. Akkor meglepetésére a dartsosok voltak többen...

Magyar Péter bevallotta, hogy loptak

Vilmos herceg elhagyta a rákbeteg Katalin hercegnét

Ennél az agyzsibbasztó szellemi igénytelenségnél még Magyar Péter is jobb – ez a helyzet, sajnálom

„Csontsovány kislány lettél” - Durva kritikákat kapott Szabó Zsófi legújabb fotói miatt

Keserédes üzenetet kapott a forint: lesz itt még rosszabb, mielőtt jöhet a fellángolás

Itt a drámai bejelentés: újabb pusztító fegyvereket kap Ukrajna, kitörhet a világháború

Itt a vége: Széll Tamás szomorú bejelentésére senki sem számított

Óriási sportélmény és show lesz a kanadai hokiválogatott budapesti meccse - videó

Káposztás kofta, sült szeretetgolyók fűszeres paradicsommártásban -receptvideó (hirdetés)

„Soha többé nem akarlak látni” – durva balhé tört ki a Házasság első látásra műsorában