Orbán Viktor: Amíg nemzeti kormány van, Magyarország nem lép háborúba!

POLITIK
Létrehozva: 2016.10.29.

Hosszú Katinka holnap úszik utoljára

Az Iron Lady ezúttal Hongkongot hódította meg, vasárnap még medencébe száll. Hat érmet szerzett az ázsiai megmérettetésen, õ fogja nyerni az összetett versenyt.

Öt aranyérmet és egy ezüstöt szerzett Hosszú Katinka az úszó világkupa-sorozat utolsó állomásán. A hongkongi verseny első napján ezzel az Iron Lady lett a legeredményesebb magyar úszó, hiszen hat érmet is szerzett.

Hosszú első lett 200 méter, 50 méter háton, 200 méter vegyesen, 200 méter háton és 800 méter gyorson, míg 100 méter pillangón másodikként csapott célba.

Nem csak a háromszoros olimpia bajnokunk szerzett érmeket az ázsiai versenyen. Bernek Péter két ezüstérmet gyűjtött be, míg az őrületes combokat villantó Jakabos Zsuzsanna egy második és egy harmadik hellyel büszkélkedhet.

A 2,178 millió dollár (614 millió forint) összdíjazású világkupa vasárnap zárul Hongkongban, tehát utoljára száll medencébe Katinka és a többi úszó az idei versenysorozat keretein belül.

Rengetegen hallgatták Orbánt Viktort - fotók

Migránsok okozták a balesetet a Liszt Ferenc-repülőtér közelében, amelyben két ember meghalt

Csobot Adél és Istenes Bence a poklok poklát járja meg - külföldön érte őket utol a szerencsétlenség

Itt a vége: Széll Tamás szomorú bejelentésére senki sem számított

Órákon belül feleződik a bitcoin: mutatjuk, ki lesz a történelmi esemény legnagyobb nyertese

Brutális bírságot kapott az RTL Klub

travelo.hu

Hamarosan ennél az elbűvölő olasz tónál is fizetnünk kell, ha látni akarjuk

Óriási sportélmény és show lesz a kanadai hokiválogatott budapesti meccse - videó

Káposztás kofta, sült szeretetgolyók fűszeres paradicsommártásban -receptvideó (hirdetés)

50 hullócsillag ragyog az égen - erre a három csillagjegyre köszönt rá a szerelem