Létrehozva: 2018.09.03.

Dárdai Pál nagy dobásra készül, lázba jöttek a rajongók

A Hertha két gyõzelemmel kezdte a szezont, még egy siker kéne a rekordbeállításhoz.

Villámrajtot vett a Hertha a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga), a berlini csapat két győzelemmel kezdte a 2018/2019-es szezont. Dárdai Pálnak még egy győzelem kell ahhoz, hogy beállítsa a saját rekordját.

A Hertha az első körben a Nürnberget győzte le 1–0-ra, most vasárnap pedig 14 év szünet után idegenben verte a Schalkét (0–2). Két forduló után a Hertha mellett a Bayern München és a Wolfsburg száz százalékos még, de a fővárosi klub az egyetlen, amelyik még nem kapott gólt.

Dárdai Pál irányításával a Hertha két éve hasonlóan jól indította a szezont, akkor az első három meccsét megnyerte a bajnokságban. Vagyis ha a válogatott szünet után a Wolfsburg ellen is nyer a berlini csapat, akkor Dárdai beállítja a saját rekordját.