Létrehozva: 2015.05.24.

4 milliót nyert egyetlen rúgással egy szurkoló

Egy meccs félidejében különös lehetõséghez jutott a Randers FC egyik rajongója. A történtek után azonnal felmerült többekben a gyanú, vajon bunda, ennyire profi, vagy csak szerencséje volt?

Ha egy csapat büntetőrúgáshoz jut, a tizenegyest végző játékosra óriási felelősség hárul, és nem egyszer megremeg a lába.

Michael Hansen, a Randers FC szurkolója azonban nem közönséges büntetőt rúgott a félidő szünetében. A kihívás lényege az volt, hogy egy olyan lyukat kellett megcéloznia a bal felső sarokban, ami alig volt nagyobb, mint maga a labda! A tét nagy volt, hiszen a meccs szponzora a különös gólért 4 millió forintnyi összeget ajánlott fel. Hansen lába ennek ellenére nem remegett meg, úgy lőtte be a labdát, mintha mi sem lenne ennél könnyebb.

Talán akkor is így tett volna, ha a hálót kapus védi, így aztán igazán megérdemelten vágta zsebre a hatalmas összeget.

Miley Cyrust brutálisan összeverték egy női vécében

Borzasztó felfedezés: megtalálták az első vámpírbaktériumokat, embervért esznek

metropol.hu

Óriási meglepetés érheti Szoboszlait: kiderült, ki lehet a Liverpool új edzője

„Ide hallgass, te Magyar Péter!” – Bayer Zsolt kemény üzenetet küldött Varga Judit exférjének

life.hu

Heti horoszkóp 2024. április 15-21.: Az Oroszlán hullámvasúton utazik, a Szűznek önvizsgálatra van szüksége