KIAJOBB

Riói órarend: aranyláz, szurkold ki a magyar érmeket!

Ma este és éjszaka folytatódhat a magyar diadalmenet az olimpián. Figyeljünk úszósztárjainkra és vívóinkra, a vízilabdázó lányokra és a többiekre!
  • Szerző: vav

A keddi versenynapon, magyar idő szerint kedd délután és szerdára virradó éjjel is számos sportolónknak szurkolhatunk a riói olimpián.

A %% percre pontos programmal segít eligazodni a magyar érdekeltségű viadalokkal:

 

CSELGÁNCS

15.00-18.00: férfi 81 kg (Csoknyai László), előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40: férfi 81 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

EVEZÉS

13.50: férfi egypár negyeddöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz)

14.50: férfi kormányos nélküli kettes középfutam (Simon Béla, Juhász Adrián)

   

SPORTLÖVÉSZET

14.00-16.30: női sportpisztoly (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta), 25 m, alapverseny, 30 pontlövés

17.00-19.00: női sportpisztoly, 25 m, alapverseny, 30 gyorslövés

20.30-21.30: női sportpisztoly, 25 m, döntő

 

ÚSZÁS

Előfutamok (18.00-19.40):

18.11: férfi 100 m gyors (Bohus Richárd, Kozma Dominik)

18.38: női 200 m pillangó (Hosszú Katinka)

18.43: női 200 m pillangó (Szilágyi Liliána)

18.50: férfi 200 m mell (Horváth Dávid)

19.00: férfi 200 m mell (Gyurta Dániel)

19.29: férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)

 

Elődöntők, döntők (SZERDA 03.00-05.10):

3.03, 3.11: férfi 100 m gyors elődöntő (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)

3.28: férfi 200 m pillangó DÖNTÕ (Cseh László, Kenderesi Tamás)

3.37, 3.46: női 200 m pillangó elődöntő (Szilágyi Liliána?, Hosszú Katinka?)

4.03, 4.12: férfi 200 m mell elődöntő (Gyurta Dániel?, Horváth Dávid?)

4.29: női 200 m vegyes DÖNTÕ (Hosszú Katinka)

4.38: férfi 4x200 m gyorsváltó DÖNTÕ (Magyarország?)

       

VITORLÁZÁS

18.00-20.40: női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 4., 5., 6. futam; női (Érdi Mária) és férfi (Vadnai Benjámin) Laser 3., 4. futam; Finndingi (Berecz Zsombor) 1., 2. futam   

 

VÍVÁS

14.00-19.05: férfi párbajtőr egyéni a negyeddöntőig

14.30, a 64 között: Rédli András-Abdulaziz Alsatti (független)

16.15, a 32 között: Boczkó Gábor-Alaxandre Bouzaid (szenegáli)

16.45, a 32 között: Imre Géza-Dmitro Karusenko (ukrán)/John Rodriguez (kolumbiai)

21.00-23.05: férfi párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

VÍZILABDA

14.00: Magyarország-Kína (női csoportmérkőzés, 1. forduló, B csoport)

És ezeket olvastad már?