Létrehozva: 2017.10.14.

Balhé Felcsúton, felrobbant a dühtől a Fradi edzője

Egy büntetõ miatt a Ferencváros edzõje, Thomas Doll kikelt magából. Balhés hangulatban zárult a meccs.

A Ferencváros 1-1-re végzett a Puskás Akadémia otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában. A hazaiak hat perccel a vége előtt büntetőből egyenlítettek. A Ferencváros edzője, Thomas Doll az eset után dühösen számon kérte a játékvezetőt, aki elküldte a kispadtól a mestert. Feszült hangulatban zárult a meccs.

A listavezető Videoton 1-1-es döntetlent játszott a sereghajtó Balmazújváros otthonában. Sorrendben hetedik meccsén maradt veretlen a Debrecen, 2-0-ra győzött Mezőkövesden. Négy kudarcot követően járt sikerrel a Diósgyőr, amely 5-0-ra verte a Vasast.

A címvédő Budapest Honvéd három vereség és két döntetlen után nyert ismét, 2-1-re diadalmaskodott Sopronban a Haladás ellen. Az Újpest hatodik hazai bajnoki mérkőzésén negyedszer játszott döntetlent a szezonban, ezúttal 0-0-ra zárt a Pakssal.

NB I, 12. forduló, eredmények:

DVTK-Vasas 5-0, Mezőkövesd-Debrecen 0-2, Balmazújváros-Videoton 1-1, Haladás-Honvéd 1-2, Újpest-Paks 0-0, Puskás Akadémia-Ferencváros 1-1.

Egy 10 éves gyermek 38 másodperc alatt győzte le a többszörös világbajnok sportolót