Létrehozva: 2020.07.18.

Ha megnyered az ötöslottót, vehetsz 85 darab Teslát vagy 50 házat

Kilenc hete nem vitték el a jackpotot, így ezen a héten 1,696 milliárd forintért lehet ikszelni.

Az 1,7 milliárdos nyeremény rengeteg pénz, egy átlagembernek szinte elképzelhetetlen. Teslából 85 darabot vásárolhat a nyertes, családi házból pedig egy fél falut, körülbelül 50 darab 130-150 négyzetméter körüli ház megvásárlására elegendő.

Ha a nyertes állami kötvénybe fekteti a pénzt, akkor öt éven belül félmilliárdot is nyerhet rajta.

A lottóshow szombati adásában Kállay-Saunders Andrást láthatják a nézők, aki egy 2010-es tehetségkutató műsorban tűnt fel és 2014-ben a Dal című műsor győzteseként ő képviselte hazánkat az Eurovíziós Dalfesztiválon Running című dalával. Az énekes egyedi produkciókkal is készül a SzerencseSzombatra, ahol rajta kívül Lubics Szilvia ultramaraton futóval, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztesével beszélgetnek a műsorvezetők.