Létrehozva: 2016.12.05.

Óriási a baj, kikaptak a kézis lányok

Nem úgy sikerült a bemutatkozás a nõi magyar kézilabda-válogatottnak az Európa-bajnokság nyitómeccsén, ahogy tervezték. Csehországnál csak nehezebb ellenfelek jönnek.

Megkezdte a szereplését Magyarország a svédországi Európa-bajnokságon. Az ellenfél az a cseh válogatott volt, amely papíron a csoport leggyengébb együttesének számít. A magyar nemzeti együttest először vetette tétmeccsen a dán Rasmussen, akinek rengeteg sérülés nehezítette a dolgát.

A magyar válogatott nagyon beragadt az első félidőben, az első nyolc percben csak egy gólt dobtak a magyarok. Szerencsére a csehek sem remekeltek támadásban, de így is volt időszaka a játékrésznek, amikor négy góllal vezettek a csehek. A félidőben Csehország 13-10-re vezetett.

A második félidőben a magyar csapat hamar egyenlített, sőt a vezetést is átvette. A 14-13-as magyar vezetést követően a két gárda fej-fej mellett haladt, de az utolsó 10 percben újra elhúztak a csehek. A mérkőzés végeredménye 27-22 lett Csehország javára, Magyarország kikapott.

A vereség azért különösen fájó, mert a csoportban már csak nehezebb ellenfelek vannak, Montenegró és Dánia ellen kellene javítani. A négyes csoportból az első három jut tovább a legjobb 12 közé. Magyarország a következő találkozóját december 7-én játssza Dánia ellen.

Napokra van a teljes ukrán összeomlás?

Itt van Oroszország döbbenetes válasza az atomfenyegetésre

Fényképes bizonyítékot hozott a jövőből egy időutazó

Napindító: Dunda György – Rendőrök és katonák estek egymásnak Ukrajnában + videó

Veszélyt jeleznek az égiek: ezeknek a csillagjegyeknek kell most óvatosnak lenniük

Ukrajnában a feleségeik jelentik fel a sorozás elől bujkálókat

Zelenszkij ezzel a gátlástalan trükkel akarja kirobbantani a harmadik világháborút

A 10 legjobb spárgás recept, amit muszáj kipróbálnod, míg tart a szezon!

Káposztás kofta, sült szeretetgolyók fűszeres paradicsommártásban -receptvideó (hirdetés)